Video nadzor i alarm oprema: Dahua, HikVision, Visonic, Presidio, Paradox.

POE injector i switch

Set Descending Direction

13 Proizvod(a)

  1. Power over Ethernet
    55,00 kn
    +PDV

    Više se ne morate zamarati traženjem strujne utičnice na koju ćete spojiti IP kameru ili AP

    Više o proizvodu
  2. Mini GBIC Multi-Mode LC SX Module - up to 2KM
    189,00 kn
    +PDV

    Multi-Mode SFP 1000Base SX mini Gigabit transceiver module. LC Connector, Wavelength 1310nm. Max Distance up to 2km, Operating Temp 0 ~ 60 degrees C Više o proizvodu
  3. POE injektor za IP kamere
    199,00 kn
    +PDV

    HIKVision, POE Splitter, IEEE 802.3at standard, Izlaz za svaki port 30W, Ulazni napon: 100-220V AC, 50-60HZ. Više o proizvodu
  4.  DS-KAD606-N
    349,00 kn
    +PDV

    8 RJ-45 sučelja od toga:
    6 adaptive 10/100 Mbps LAN sučelja
    2 adaptive 10/100 Mbps cascading LAN sučelja
    IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x standard
    Storing i forwarding funkcije
    Dimenzije: 176 mm × 91 mm × 32 mm


    Više o proizvodu
  5. 1 LAN + Universal/ WDS Pojacivac signala, Access Point 2,4GHz 300Mbps Wireless 802.11b/g/n
    349,00 kn
    +PDV

    2.4GHz 802.11n/b/g 300Mbps Wi-Fi Range Extender. Supports AP mode which creates a new Wi-Fi Access point. Works with Any Wi-Fi Router. 1 * 10/100M Ethernet Port (RJ45). 2 *external antennas. Qualcomm chipset, 2T2R. Dimension 52 x 34 x 65mm Više o proizvodu
  6. HikVision POE SWITCH 4-PORT domet do 250m + extender opcija
    548,00 kn
    +PDV

    IEEE802.3af Standard, Portovi: 5 portova sa 4 Porta PoE, 100Mbit po portu, Bandwidth: 1.0 Gbps Više o proizvodu
  7. 8-Port Gigabit + 2P Gig X SFP Managed Desktop Switch
    598,00 kn
    +PDV

    (10)Port Managed Layer 2 Desktop Switch, (8)1000Mbps Gigabit RJ45 Ports + (2) 100/1000X SFP slots, Switch can be Powered using port 8 (IEEE 802.3af/at PoE 48V ~ 56V DC in-line power or with external 12V DC power adapter), Switch Fabric 20Gbps / non-blocking, Switch [email protected] 14.8Mpps, Metal case (SFP transceiver modules sold seperate) Više o proizvodu
  8. POE SWITCH 8-PORT + 1port 10/100/1000
    799,00 kn
    +PDV

    • IEEE802.3af Standard
    • Portovi: 9 portova sa 8 Porta PoE, 100Mbit po portu + 1port 10/100/1000 gigabitni uplink
    • Bandwidth: 3.6 Gbps
    • POE podaci i udaljenost prijenosa napajanja 100 metara

    Više o proizvodu
  9. HIGH POE INJECTOR 60W
    799,00 kn
    +PDV

    •Izlaz za svaki port 30W
    •Ulazni napon: 100-220V AC, 50-60HZ
    •Izlazni napon: DC56V/0.6A
    •Podržava Gigabitni data izlaz
    •Potrošnja struje:60W (48V/1.25A)
    •Integrirano napajanje
    •Dimenzije: 180mm*70mm*35mm
    •Težina: 0,45kg

    Više o proizvodu
  10. Hikvision DSKAD606 IP distributor za 6 kanala
    889,00 kn
    +PDV

    Ugrađeno stabilizirano napajanje 8 priključaka /100Mbps
    (6 priključaka podržavaju napajanje po kablu),
    2-kanalni kaskadni LAN Pogodno za unutarnje i vanjske jedinice

    Više o proizvodu
  11. 26-Port Gigabit + 2P Gig X SFP Managed Desktop Switch
    1.199,00 kn
    +PDV

    26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount. Switching capacity 52 Gbps. Forwarding rate: 39Mpps. Switch dimension 440 x 131 x 44. Više o proizvodu
  12. POE SWITCH 24-PORT 10/100+2x1000/GBIC
    2.799,00 kn
    +PDV

    POE SWITCH 24-PORT
    • IEEE802.af/at standard
    • Portovi: 28 portova sa 24 Porta PoE, 100Mbit po Portu
    • Gigabit uplink port: 2
    • Gigabit fiber optical ports: 2
    • Bandwidth: 8.8 Gbps
    • POE podaci i udaljenost prijenosa napajanja 100 metara
    • Snaga adaptera: 400W
    • Dimenzije: 440mm*350mm*45mm
    • Težina: 6kg

    Više o proizvodu
  13. POE SWITCH 24-PORT 1Gb/s
    3.795,00 kn
    +PDV

    POE SWITCH 24-PORT 10/100/1000
    • IEEE802.af/at standard
    • Portovi: 28 portova sa 24 Porta PoE, 1000Mbit po Portu
    • Gigabit uplink port: 2
    • Gigabit fiber optical ports: 2
    • Bandwidth: 12.8 Gbps
    • POE podaci i udaljenost prijenosa napajanja 100 metara
    • Snaga adaptera: 400W
    • Dimenzije: 440mm*350mm*45mm
    • Težina: 6kg

    Više o proizvodu

Set Descending Direction

13 Proizvod(a)

Ova stranica koristi cookie. Zahvaljujući kolačićima možemo Vam ponuditi prijatnu web stranicu. Više o kolačićima >>
x