Video nadzor i alarm oprema: Dahua, HikVision, Visonic, Presidio, Paradox.

Mini GBIC Multi-Mode LC SX Module - up to 2KM brend HikVision Hrvatska [ za 236,25 kn

Pogledajte više

Mini GBIC Multi-Mode LC SX Module - up to 2KM brend HikVision Hrvatska [ za 236,25 kn
236,25 kn

Availability: Na zalihama

Multi-Mode SFP 1000Base SX mini Gigabit transceiver module. LC Connector, Wavelength 1310nm. Max Distance up to 2km, Operating Temp 0 ~ 60 degrees C
Opis

Details

Multi-Mode SFP 1000Base SX mini Gigabit transceiver module. LC Connector, Wavelength 1310nm. Max Distance up to 2km, Operating Temp 0 ~ 60 degrees C
Dodatne informacije

Additional Information

Šifra PLTMGB-SX2
Komentar(i)

Tagovi proizvoda

Koristite razmak za odvajanje oznaka. Koristite jednostruke navodnike (') za izraze.

Ova stranica koristi cookie. Zahvaljujući kolačićima možemo Vam ponuditi prijatnu web stranicu. Više o kolačićima >>
x